Maakuntaviesti 2018

Lappeenrannan joukkueet

18.2.2018 Ukonniemen hiihtostadion Imatra

Minimaakuntaviesti klo 11.00

(matka kaikilla osuuksilla 2x600m vapaalla tyylillä)

Lappeenranta 1

1.osuus  P-13 v                Jami Rinta-Jaskari

2.osuus  T-13 v                Jasmin Turunen

3.osuus  P-10 v                Kasperi Rinta-Jaskari

4.osuus  T-10 v                Lotta Laakso

5.osuus  P-11 v                Visa Siivola

6.osuus  T-11 v                Jemina Turunen

7.osuus  P-12 v                Sampo Kaipia

8.osuus  T-12 v                Laura Laakso

 

Lappeenranta 2

 

1.osuus  P-13 v                Arttu Jauho

2.osuus  T-13 v                Elsa Hakolahti

3.osuus  P-10 v                Eelis Jauho

4.osuus  T-10 v                Pauliina Vesterinen

5.osuus  P-11 v                Eeli Sikanen

6.osuus  T-11 v                Eveliina Vesterinen

7.osuus  P-12 v                Aaro Heimala

8.osuus  T-12 v                Anita Syrova

 

Joukkueenjohtaja: Hanni Kiero (puh. 0400 751741)

 

Saavu paikalle ajoissa, n. klo 10. Numerolaput saa Hannilta huoltorakennuksen luota.

Jos sairastut, niin ilmoita asiasta välittömästi Hannille tai Evelle (puh. 0443604730).

 

Maakuntaviesti klo 13.00

 Lappeenranta 1

  1. Roni Lukkarinen (perinteinen 3 x 1,75km)
  2. Eero Sinkko (vapaa 1 x 1,75km)
  3. Saara Kervinen (vapaa 1 x 1,75km)
  4. Saku Miettinen (vapaa 1 x 1,75km)
  5. Lotta Aumakallio (vapaa 1 x 1,75km)
  6. Joonas Turunen (vapaa 1 x 1,75km)
  7. Siiri Kaijansinkko (vapaa 1 x 1,75km)
  8. Jussi Tauriainen (vapaa 3 x 1,75km)

Lappeenranta 2

  1. Jari Kivelä (perinteinen 3 x 1,75km)
  2. Mario Siitonen (vapaa 1 x 1,75km)
  3. Mona Ripatti (vapaa 1 x 1,75km)
  4. Max Ripatti (vapaa 1 x 1,75km)
  5. Maria Salmi (vapaa 1 x 1,75km)
  6. Harri Miettinen (vapaa 1 x 1,75km)
  7. Pasi Asikainen (vapaa 3 x 1,75km)

Joukkueenjohtaja: Eveliina Nykänen (puh. 0443604730)

Saavu paikalle ajoissa, n. klo 12. Numerolaput Eveltä huoltorakennuksen luota.

Jos sairastut, niin ilmoita asiasta välittömästi Evelle.